רז & בר

התחדשות עירונית

רז בר התחדשות עירונית הוקמה ע"י אודי רז ושירלי בר, החברה מנהלת ופועלת בתחום הנדל"ן במתחמי התחדשות עירונית ובתהליכי פינוי בינוי.

החברה המשותפת הוקמה במטרה לנהל ולקדם את תחום ההתחדשות העירונית תוך הקמת מערך מתקדם ומקצועי וצוות מקיף לטובת תפעול וייעול התהליכים בענף הכל כך מורכב.

שנים של עשייה והתמקצעות בכנסים והכשרות ממתגים את חברת רז בר כאחת מהחברות הטובות והמדורגות בתחום הפינוי בינוי וההתחדשות העירונית בפרט תוך מיקסום זכויות הדיירים בכל מתחם ומתחם.

מי אנחנו

חברת רז בר הוקמה על ידי אודי רז ושירלי בר, שני אנשי עסקים מוכרים באזור הצפון וכן בעיסוקם הינם מובילים בענף הבנייה כל אחד בתחומו

אודי רז מנכ"ל

אודי רז, בוגר לימודי הנדסה אזרחית, בעלים של חברת בדק בית ומפקח בנייה בכיר עסק בבנייה רוויה, ציבורית ופרטית. מלווה ומקדם פרוייקטים בענף למעלה מעשור.

שירלי בר מנכ"לית

שירלי בר אדריכלית ומעצבת פנים, מגשרת מוסמכת עם למעלה מ 20 שנות ניסיון בתחום. בעלת משרד פרטי אשר מקדם מאות פרויקטים בהיקפים שונים בסקטור הפרטי והציבורי.

מקצוענות

הידע הרב והניסיון הם הסוד להצלחת הפרויקט

מחזון לביצוע

חברתנו יודעת לאתר ולנתח את הפרויקט המוצלח הבא

חדשנות

עם מערכת ניהול הדיירים שלנו השקיפות והמידע אצלכם בכף היד

חברת רז בר עובדת עם חברות הבנייה והיזמים הגדולים בישראל ואחראית על מתחמים בהיקף של למעלה מ 15,000 דירות חדשות.

החברה פעילה מצפון הארץ ועד הדרום עם 15 מתחמים שמנוהלים ברמה היומית על ידי צוות מקצועי המורכב מאנשי שטח, אנליסטים ופרויקטורים אישיים לכל מתחם ומתחם.

הקשר האישי וההיכרות עם כל דייר ודייר תוך הבנה מעמיקה בצרכים של כל מתחם לאחר הוא סוד ההצלחה של החברה ועבודה משותפת עם הדיירים היא הסוד להצלחת המשימה.

להתאסף זו התחלה,

להישאר ביחד זו התקדמות,

לעבוד ביחד זאת ההצלחה.

החזון של ענף "התחדשות עירונית"

החזון של ענף "התחדשות עירונית".

צמד מילים מעורר ומרענן אשר בחובו ענף שלם של יזמות נדל"ן מסוג אחר הזדמנות חד פעמית לחדש את המדינה, שיפור איכות חיים, משפחות שחולמות על דירה חדשה, שמירה על חוקים .וזכויות בתהליך, הריסה ובניית בתים ושכונות חדשות במרכזי הערים, עם ראייה עתידית.

מעבר למגמה הכלכלית יש כאן בתים של אנשים אשר גידלו משפחות, זכרונות שצברו לאורך השנים, רגעים טובים ולא פשוטים ולכן הרגישות הגדולה כלפי כל דייר ומשפחה אשר עמה אנו נפגשים.

החזון של חברת רז-בר בראש ובראשונה: לחדש את הישן עבור התושבים , העיר והמדינה. בחזון של החברת רז בר בראש ובראשונה האנשים והמשפחות.
הם בעלי הדירות (בעלי הקרקע)

כך אנו רואים בתהליך בראש ובראשונה תהליך חברתי הרבה לפני שהוא תהליך נדל"ני . רוב המתחמים מצויים בשכונות ישנות שהאוכלוסייה בהן רוב האוכלוסיה מבוגרת ו/או לא מהמבוססות של אותה עיר. כך שחברתנו עובדת מול תושבים אלו ברגישות מירבית, אם זה בהסברה צמודה ומרגיעה, הקשבה ותשומת לב מירבית לאותם בעלי הדירות שהם ההון האנושי והגורם החשוב ביותר שיש בכל מתחם.

אנו רואים בבעלי הדירות שותפים מלאים לחזון שלנו כחברה המנהלת עבורם את תהליך בעלי דירות במתחמי פינוי בינוי.

לנו כאנשים סולם ערכים שמתפתח בכל שלב ושלב ואנו מקפידים להיות קשובים ולענות לצרכים האישיים והבסיסיים של כל דייר ודייר שהוא עולם ומלואו, תוך נקיטה של אמצעים מהירה ויעילה אנו מצליחים במשימה הנדרשת ולפרום כל קושי עבור כל דייר ודייר להצלחת המשימה והגעה ליעד החתימות והשירות הנדרש.

כל הזכויות שמורות לרז-בר התחדשות עירונית 2024