החזון של ענף "התחדשות עירונית"

החזון שלנו בתוך ענף "ההתחדשות עירונית".

העתיד של ענף הנדל"ן נמצא בתוך התחום של התחדשות עירונית על כלל מסגרותיו ( פינוי בינוי, בינוי פינוי\ תמ"א 38 וכן תכניות התחדשות בניינית).

צמד מילים מעורר ומרענן אשר בתוכו ענף שלם של יזמות נדל"ן מסוג אחר תוך הזדמנות חד פעמית לחדש את המדינה, שיפור איכות חיים, משפחות שחולמות על דירה חדשה, שמירה על חוקים וזכויות בתהליך, הריסה ובניית בתים ושכונות חדשות במרכזי הערים, עם ראייה עתידית.

מעבר למגמה הכלכלית יש כאן בתים של אנשים אשר גידלו משפחות, זיכרונות שצברו לאורך השנים, רגעים טובים ולא פשוטים ולכן הרגישות הגדולה כלפי כל דייר ומשפחה אשר עמה אנו נפגשים.

החזון של חברת רז-בר בראש ובראשונה: לחדש את הישן עבור התושבים, העיר והמדינה. בחזון של החברת רז בר בראש ובראשונה האנשים והמשפחות הם בעלי הדירות (בעלי הקרקע).

כך אנו רואים בתהליך בראש ובראשונה תהליך חברתי הרבה לפני שהוא תהליך נדל"ני רוב המתחמים מצויים בשכונות ישנות שהאוכלוסייה בהן רוב האוכלוסיה מבוגרת ו/או לא מהמבוססות של אותה עיר. כך שחברתנו עובדת מול תושבים אלו ברגישות מירבית, אם זה בהסברה צמודה ומרגיעה, הקשבה ותשומת לב מירבית לאותם בעלי הדירות שהם ההון האנושי והגורם החשוב ביותר שיש בכל מתחם.

אנו רואים בבעלי הדירות שותפים מלאים לחזון שלנו כחברה המנהלת עבורם את תהליך בעלי דירות במתחמי פינוי בינוי.

לנו כאנשים סולם ערכים שמתפתח בכל שלב ושלב ואנו מקפידים להיות קשובים ולענות לצרכים האישיים והבסיסיים של כל דייר ודייר שהוא עולם ומלואו, תוך נקיטה של אמצעים מהירה ויעילה אנו מצליחים במשימה הנדרשת ולפרום כל קושי עבור כל דייר ודייר להצלחת המשימה והגעה ליעד החתימות והשירות הנדרש.

הביטחון שלכם נמצא במקצועיות שלנו, ביעילות התפעול של החברה וכן הראייה המערכתית ההיקפית שיש לחברת רז בר והצוות המקצועי המלווה לטובת הליך הגון ויעיל עבורכם התושבים והדיירים.

 

 

כל הזכויות שמורות לרז-בר התחדשות עירונית 2024